Ranking kont osobistych – listopad 2017

Oto mój subiektywny ranking kont osobistych w listopadzie 2017:

1. Nest Bank – Nest Konto

Darmowe konto i karta debetowa. Dobra oferta oszczędnościowa. Nowoczesna aplikacja mobilna i płatności mobilne. 200 PLN dla beneficjentów 500+.

2. ING Bank Śląski – Konto Direct

Promocja aktywacyjna za konto premium w wysokości 100 PLN. Wielowalutowa karta debetowa. Niedrogi system transakcyjny, dobre oprocentowanie i nowoczesna aplikacja mobilna. Atrakcyjne zniżki na zakupy.

3. Idea Bank – Konto Idealne

0 zł za pierwsze dwa dokonane w miesiącu przelewy natychmiastowe. Bezpłatne konto, karta płatnicza i wszystkie bankomaty w Polsce.

4. mBank – eKONTO

Wysoki zwrot z zakupów, dwuletnia bezpłatna gwarancja i promocja Payback. Nowoczesna aplikacja, Android Pay i tanie inwestycje.

5. Eurobank – konto Active

Zwracam uwagę na bezpłatne wypłaty z bankomatów i bezpłatna obsługa konta. Do 750 złotych za płatność kartą.

6. BNP Paribas – Rachunek optymalny

0 złotych za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i korzystanie z własnych bankomatów. Dla nowych klientów nawet do 300 złotych na płatności mobilne.

7. Alior Bank – konto internetowe

Dla każdego aktywnego klienta gwarantowane 100 PLN w postaci vouchera Sodexo. Bezpłatne konto i wypłaty z bankomatów, a także karta debetowa dla użytkowników wykonujących miesięczne płatności za min. 300 PLN.

8. Bank Zachodni WBK – Konto jakie chcę

Mamy nawet 25 zł zwrotu z rachunków opłacanych za pomocą konta. Płatności mobilne i liczne konfiguracje dużych rachunków.

9. Konto bankowe Millennium 360

2,5% odsetek. Nieoprocentowany limit konta osobistego do 7 dni w miesiącu. Menedżer finansów i atrakcyjny program rabatowy.

10. Deutsche Bank – konto dbNET

Otrzymujemy darmowe konto do końca 2017 r. 1,3% odsetek na rachunku bieżącym. 3% depozytu i inne korzystne pakiety oszczędnościowe.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *