Ranking kont osobistych – konta oszczędnościowe październik 2018 r.

Na blogu regularnie zamieszczam informacje, gdzie znajdą Państwo najlepsze konta osobiste. W niniejszym rankingu zawarłem informacje, na temat najlepszych kont oszczędnościowych w październiku 2018 r. Przeanalizowałem dla Państwa oprocentowanie, wszystkie warunki, które trzeba spełnić i ewentualne opłaty.

1) Konto Oszczędnościowe 3,5% – Getin Bank

Wysokie oprocentowanie 3,5% dostępne jest przez rok, w ofercie promocyjnej dla nowych klientów banku, którzy wcześniej nie mieli w nim żadnych produktów. Muszą oni zagwarantować comiesięczne wpływy w wysokości co najmniej 1000 zł.

2) Konto Oszczędnościowe T-Mobile Usługi Bankowe

Oprocentowanie 3% do kwoty 50 tys. zł w ofercie dla nowych klientów banku, którzy zdecydują się założyć w nim rachunek ROR.

3) Nest Oszczędności 3%

W tym przypadku również możemy liczyć na oprocentowanie w wysokości 3% do kwoty 50 tys. – konieczne jest jednak zagwarantowanie regularnych wpływów w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie.

4) Konto Oszczędnościowe „Korzyść” Alior Bank

Oprocentowanie w wysokości 3% obowiązuje do kwoty 20 tys. zł. Przy założeniu konta możemy liczyć na premię pieniężną w wysokości 100 zł za otwarcie rachunku.

5) Konto Oszczędnościowe Getin Bank

Atrakcyjne oprocentowanie 3% na nowe środki do kwoty 200 tys. zł. Konieczne posiadanie lub założenie konta osobistego w Getin Banku.

6) Konto Oszczędnościowe Bank Pekao

Oprocentowanie 3% obowiązuje do kwoty 20 tys. zł dla nowych klientów przy założeniu Konta Przekorzystnego lub do kwoty 100 tys. zł z kontem Świat Premium.

7) Konto Oszczędnościowe Profit – Millenium Bank

Oprocentowanie 2,70% na nowe środki do kwoty 200 tys. zł.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *