Najlepsze konta walutowe według rankingu na luty 2019

W każdym miesiącu, udostępniane są rankingi najlepszych kont walutowych. W przypadku ranking luty 2019, kształtuje się on następująco.

1. Kantor Walutowy Alior Bank. Korzystanie z niego jest bezpłatne. Klient nie ponosi opłat miesięcznych za kartę debetową. Każdorazowo pierwsza wypłata z bankomatów poza granicami kraju jest bezpłatna, a każda następna kosztuje 9 zł.

2. Nest Konto Waluta Nest Bank. Spread walutowy na tym rachunku wynosi 7,7%. Otwarcie rachunku jest nieodpłatne. Klient otrzymuje comiesięczny, bezpłatny wyciąg elektroniczny.

3. eKonto Walutowe mBank. Średni spread banku, to około 5,25%. Konto nie jest oprocentowane. Prowadzenie rachunku jest nieodpłatne. Możliwość dokonywania bezpłatnych przelewów wewnątrz mBanku.

4. Konto24 walutowe Santander Bank Polska S.A. Karta jest nieodpłatana pod warunkiem wykonania nią minimum 5 transakcji w ciągu miesiąca. Istnieje możliwość otwarcia konta za pośrednictwem strony internetowej.

5. Rachunek Walutowy ING Bank Śląski. Wypłata środków z bankomatu poza granicami kraju wynosi 3% wartości wypłacanej kwoty. Karta wydawana jest bezpłatnie. W przypadku potrzeby posiadania karty wielowalutowej, niezbędnym jest osiadanie rachunku w Banku ING.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *