Konto osobiste Revolut

Konto osobiste Revolut z pewnością spełni wszystkie oczekiwania osób, które często wykonują przelewy międzynarodowe. Oferta powstała głównie z myślą o osobach często podróżujących. Płatności zagraniczne mogą być bardzo drogie i nieopłacalne. Wiele banków nakłada również ograniczające limity, co zmniejsza komfort użytkownika. Idealnym rozwiązaniem wydaje się być konto Revolut, które występuje w trzech wariantach (Standard, Premium, Metal). Warto podkreślić, że otworzenie rachunku bankowego jest darmowe i całkowicie bezproblemowe.
Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesna aplikacja mobilna, dzięki której możliwa jest swobodna wymiana obcych walut. W tym przypadku nie ma znaczenia czas, czy też miejsce. Plusem jest fakt, że użytkownik ma zagwarantowany najkorzystniejszy kurs wymiany walut. Nie trzeba więc obawiać się bezsensownej straty gotówki.

Posiadając konto osobiste Revolut możemy wykonywać przelewy zagraniczne nawet dziesięć razy taniej. Dodatkową zaletą jest to, że pieniądze mogą zostać wysłane nawet w 30 sekund. Płatności cykliczne zostały maksymalnie uproszczone, co przekłada się na podwyższoną wygodę klienta. Jest to spore udogodnienie w przypadku rachunków, czy też innych opłat, które wykonujemy regularnie.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *