Nowe konta firmowe iKonto Biznes w Alior Banku

Nowa oferta Alior Banku skierowana jest do grona osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i nie są dotychczasowymi klientami. W ramach założenia rachunku w Alior Banku mogą oni liczyć na konto firmowe z premią i 1500 zł premii, wypłacanej co miesiąc w kwocie powyżej 100 zł (w zależności od ilości i wysokości wykonania przelewów zewnętrznych).

Parametry konta, opłaty, koszty i przelewy (więcej…)

Najlepsze konta walutowe według rankingu na luty 2019

W każdym miesiącu, udostępniane są rankingi najlepszych kont walutowych. W przypadku ranking luty 2019, kształtuje się on następująco.

1. Kantor Walutowy Alior Bank. Korzystanie z niego jest bezpłatne. Klient nie ponosi opłat miesięcznych za kartę debetową. Każdorazowo pierwsza wypłata z bankomatów poza granicami kraju jest bezpłatna, a każda następna kosztuje 9 zł.

2. Nest Konto Waluta Nest Bank. Spread (więcej…)

Konto z bonusem

Konto Optymalne z bonusem jest oferowane przez bank BGŻ BNP Paribas. Promocja jednak jest ograniczona do 1500 kont, w związku z czym może się skończyć przed wyznaczonym terminem, tj. przed 13 marca bieżącego roku.

Promocja Konta Optymalnego z bonusem jest skierowana przede wszystkim do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały konta ani w BGŻ BNP Paribas, ani też w banku Raiffeisen Polbank.

Wspomniana (więcej…)

Jakie karty są dostępne w kontach firmowych?

Ranking kont firmowych na luty 2019 uaktualniam o charakterystykę kart dostępnych dla klientów poszczególnych banków. Niektórzy preferują karty MasterCard, inni Visa, a te karty dzielą się też na poszczególne rodzaje, różniąc się nieco funkcjonalnością między sobą. Dlatego warto zobaczyć porównanie, aby mieć pełny obraz sytuacji. Zapraszam do czytania.

mBiznes Konto Standard, mBank – do wyboru są karty (więcej…)

Konto osobiste Revolut

Konto osobiste Revolut z pewnością spełni wszystkie oczekiwania osób, które często wykonują przelewy międzynarodowe. Oferta powstała głównie z myślą o osobach często podróżujących. Płatności zagraniczne mogą być bardzo drogie i nieopłacalne. Wiele banków nakłada również ograniczające limity, co zmniejsza komfort użytkownika. Idealnym rozwiązaniem wydaje się być konto Revolut, które występuje w trzech (więcej…)

Ranking kont osobistych – konta oszczędnościowe październik 2018 r.

Na blogu regularnie zamieszczam informacje, gdzie znajdą Państwo najlepsze konta osobiste. W niniejszym rankingu zawarłem informacje, na temat najlepszych kont oszczędnościowych w październiku 2018 r. Przeanalizowałem dla Państwa oprocentowanie, wszystkie warunki, które trzeba spełnić i ewentualne opłaty.

1) Konto Oszczędnościowe 3,5% – Getin Bank

Wysokie oprocentowanie 3,5% dostępne jest przez rok, (więcej…)

Ranking kont osobistych – lipiec 2018

Otworzenie własnego rachunku bankowego to nie lada wyzwanie. Ogromna ilość ofert sprawia, że podjęcie decyzji jest trudnym zadaniem. Poniżej przedstawiono ranking: najlepsze konto osobiste w lipcu 2018.

1. Zestawienie otwiera Konto dla Ciebie (Credit Agricole) – prowadzenie rachunku oraz kartę wynosi tutaj 0 zł w przypadku wpływu minimum 1000 zł miesięcznie i realizacji przynajmniej jednej transakcji (więcej…)

Ranking kont osobistych – listopad 2017

Oto mój subiektywny ranking kont osobistych w listopadzie 2017:

1. Nest Bank – Nest Konto

Darmowe konto i karta debetowa. Dobra oferta oszczędnościowa. Nowoczesna aplikacja mobilna i płatności mobilne. 200 PLN dla beneficjentów 500+.

2. ING Bank Śląski – Konto Direct

Promocja aktywacyjna za konto premium w wysokości 100 PLN. Wielowalutowa karta debetowa. Niedrogi system transakcyjny, dobre (więcej…)