Ranking Kont Osobistych – wrzesień 2017

Każdy z nas posiada konto osobiste, jednak jego wybór wcale nie jest taki prosty, jakby mogło się na pierwszy rzut oka wydawać. Obecnie oferta banków jest tak bogata, że ciężko jest od razu się na coś zdecydować. Ponadto chodzi o to, aby konto było idealnie dopasowane do naszych wymagań, stylu życia oraz potrzeb. Właśnie dlatego powstał ranking kont osobistych, które w bardzo prosty i przejrzysty sposób (więcej…)

Program 500 plus- czy warto oszczędzać?

Program 500 plus daje nam niebywałe możliwości oszczędzania. Dla rodzin, którym do tej pory ledwie starczało do pierwszego, może to być jedyna opcja na oszczędzanie na przyszłość dla dzieci.

Dlaczego warto oszczędzać?

Jeśli dajemy radę z naszego obecnego budżetu pokrywać wszystkie potrzebne wydatki, to może powinniśmy zastanowić się nad okładaniem tych środków na specjalnym koncie? Wraz z pojawieniem (więcej…)

Ograniczenia w moneyback w T-Mobile Usługi Bankowe

W związku z tym, że podatek bankowy został wprowadzony, banki starają się zmienić cennik w taki sposób, by poczynić oszczędności i pomyślne dla siebie zwroty ponoszonych kosztów. Pojawiają się więc między innymi ograniczenia w usługach, które dotychczas były darmowe lub bardziej korzystne dla klientów.

Bank T-Mobile Usługi Bankowe proponuje zmiany w koncie Premium z abonamentem. Pojawia się bowiem (więcej…)

Najlepsze konta wg specjalistów

Każdego roku branża, czyli przedstawiciele banków, oraz klienci – internauci wskazują najlepsze konta i inne produkty bankowe. Podsumowaniem tych wyborów jest nagroda Złoty Bankier, którą przyznaje się wyróżniających się produktom bankowym oraz kampaniom marketingowym.

Złoty Bankier 2016
Według firm badających poziom obsługi klienta w tej kategorii zwyciężył ING Bank Śląski, na kolejnych miejscach znalazły (więcej…)