Konto z bonusem

Konto Optymalne z bonusem jest oferowane przez bank BGŻ BNP Paribas. Promocja jednak jest ograniczona do 1500 kont, w związku z czym może się skończyć przed wyznaczonym terminem, tj. przed 13 marca bieżącego roku.

Promocja Konta Optymalnego z bonusem jest skierowana przede wszystkim do osób, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadały konta ani w BGŻ BNP Paribas, ani też w banku Raiffeisen Polbank.

Wspomniana promocja składa się z trzech części. Wziąć udział w niej mogą osoby, które założyły wspomniane konto do 13 marca 2019, o ile wcześniej nie został wyczerpany limit. Pierwsza część pozwala zyskać 50 złotych. Warunkiem jest to, że klienci do 31 marca bieżącego roku założą aplikację mobilną GOmobile. Druga część także obejmuje 50 złotych. Osoby biorące udział w promocji muszą wykonać co najmniej pięć przelewów w bankowości elektronicznej, to jest w GOmobile lub w [email protected] oraz zagwarantować sobie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 złotych. Trzecia część posiada takie same warunki, jak poprzednia, które należy spełnić do 31 maja.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *