Ograniczenia w moneyback w T-Mobile Usługi Bankowe

W związku z tym, że podatek bankowy został wprowadzony, banki starają się zmienić cennik w taki sposób, by poczynić oszczędności i pomyślne dla siebie zwroty ponoszonych kosztów. Pojawiają się więc między innymi ograniczenia w usługach, które dotychczas były darmowe lub bardziej korzystne dla klientów.

Bank T-Mobile Usługi Bankowe proponuje zmiany w koncie Premium z abonamentem. Pojawia się bowiem tutaj opłata warunkowa, która wynosi osiemnaście złotych i dziewięćdziesiąt groszy, jednak można jej uniknąć, gdy dokona się transakcje kartą na kwotę co najmniej pięciuset złotych w każdym cyklu rozliczeniowym. Pomimo tego, że nie będzie żadnej dodatkowej opłaty za korzystanie z karty i warto się w nią zaopatrzyć, by ominąć koszty w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Ci, którzy zdecydują się na korzystanie z konta premium, mogą liczyć na darmowy i nieograniczony dostęp tak do bankomatów, jak i do wpłatomatów. Nie poniesie się też żadnych dodatkowych kosztów, jeśli dokona się zmiany pakietu. Jednak pojawiają się ograniczenia związane z moneybackiem. W koncie Premium wciąż będzie można liczyć na trzysta złotych zwrotu w ciągu roku. Natomiast w koncie Freemium będzie można odzyskać już nie dwadzieścia pięć złotych miesięcznie, a tylko piętnaście. W ciągu całego roku uzyska się zaś zwrot w wysokości stu osiemdziesięciu złotych, zamiast trzystu.

pawel

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu 😉
pawel
Twoja ocena: brak
Ocena: 0 - 0 głosów

Autor

pawel

Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *